Muttfins

  • $2.50
    Unit price per 


Sold individually, by the half dozen, and dozen

Muttfins are similar to our Bone-Appe-Treats, just bigger! They are available in an assortment of flavors. Looking to step it up even more with some pup icing? Check out our Pup Cakes!